Satanizm współczesny : Satanorium.pl

Podzielony tematycznie zbiór tekstów, zawierający eseje, tłumaczenia klasycznych tekstów, rozmaite opracowania bądź próbki poezji.
Miejsce przeznaczone dla zarejestrowanych użytkowników, służace dyskusji, wymianie poglądów, a także swobodnym towarzyskim rozmowom.
Pokaźny zbiór opisów symboli, jakie wykształciły się w świadomości zbiorowej na przestrzeni dziejów z naciskiem na symbole mniej lub bardziej związane z satanizmem.
Katalog miejsc w sieci, godnych polecenia i ciekawych. Zbiór został uporządkowany według kategorii, gdzie między innymi znajdziemy prywatne witryny użytkowników jak i duże portale tematyczne.
Czytelnia
Lectus
Posłowie - nie tylko dla satanistów

W niniejszym opracowaniu, starałem się przedstawić jak najbardziej obiektywną (?) wizję ideologii satanistycznej, jednakże, trudno się oprzeć szatańskiej pokusie, aby nie dodać czegoś od siebie. Natomiast, z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że wizja satanizmu, którą przedstawiłem, jest moją osobistą. Nie martw się jednak, drogi czytelniku-satanisto, jeśli nie zgadzasz się tu lub tam z moimi poglądami. Na pewno jesteś dobrym satanistą, ale odpowiedz sobie samemu, dlaczego się nie zgadzasz, a będzie to durzy krok ku pogłębieniu twojego satanizmu.

W opracowaniu za wzór najlepszego satanisty wiozłem kogoś, kto jest odbiciem ideologii, a dopiero na drugim planie, moją postać.

Wróć