Satanizm współczesny : Satanorium.pl

Podzielony tematycznie zbiór tekstów, zawierający eseje, tłumaczenia klasycznych tekstów, rozmaite opracowania bądź próbki poezji.
Miejsce przeznaczone dla zarejestrowanych użytkowników, służace dyskusji, wymianie poglądów, a także swobodnym towarzyskim rozmowom.
Pokaźny zbiór opisów symboli, jakie wykształciły się w świadomości zbiorowej na przestrzeni dziejów z naciskiem na symbole mniej lub bardziej związane z satanizmem.
Katalog miejsc w sieci, godnych polecenia i ciekawych. Zbiór został uporządkowany według kategorii, gdzie między innymi znajdziemy prywatne witryny użytkowników jak i duże portale tematyczne.
Czytelnia
May
Alter-Ham-Let

Ciżemki miękkie nie pisną słówka Ziołom rosnącym przy scieżce A z pewnej dłoni czarna ampułka Żmiję pozdrawia uśmiechem. Zapach ziół starych i win zatrutych drażni przez chwilę liść drzewa, gdy z metalowej, ciepłej ampułki fluid dłoń w ucho wylewa. I król otworzył zmartwione oczy, nim je przykryła dłoń śmierci i, by król nie dał zdradzie wyrazu, musnęła je dłoń mordercy. Trzeba odwrócić się i uciekać, gdy już ofiary krew ścięta jadem. Może TE drzewa oczy nie mają... OFELIA CZEKA Z OBIADEM.

Wróć