Satanorium – satanizm, wampiryzm, okultyzm, antyklerykalizm

Satanizm
Bunt, wolność, umiejętność budowy rzeczywistości i sobie w niej radzenia.
Vampyrica
Zwabiłam Cię tu dla zaspokojenia własnej próżności. Podziel się ze Mną swoim strachem,gniewem i snami. Opisz przywidzenia,oddaj fantazje,spowiadaj się z pragnień i głodu. Odsłoń swoje lęki i wypowiedz marzenia. Bądź pewien,że nie uronię z tego ani kropli.
MagicK
DO THY WILL! Magija to ścieżka samorozwoju, a nie rzucanie klątw. Oto miejsce dla rozkwitu wszelkich magijnych doświadczeń, myśli i wrażeń...
Komentarze
Polityka, Prawo, Gospodarka, Biznes, Pieniądze i Podatki. Komentarze do bieżących wydarzeń.
PUB
Miejsce, gdzie możesz swobodnie porozmawiać na dowolny temat. Free Style. Jedyną nietolerowaną rzeczą będą prymitywne bluzgi rzucane pod adresem innych użytkowników.
Arena ,,666"
A. Strefa konkretu - skomentuj dosadnie - czyli wszystko na temat asertywnej agresji. W tym miejscu żniwiarze zbierają swoje plony. Tu mozna bluzgać, krzyczeć, interpersonalnie walczyć solo, zbiorowo i nawet sie pozabijać. - bez konsekwencji. B. Nieskonczony wątek, dla piszących z polotem, bez zamysłu. Klimat, jazda, sztuka, historia, ekspresja, psychologia, chwila, hardcore, muza.
Machina
Jeśli zauważyłeś błąd w działaniu forum albo wpadłeś na ciekawy pomysł dokonania technicznych zmian w Satanorium, tutaj możesz zgłaszać wszelkie uwagi i sugestie. Poza tym mile widziane wszelkie dyskusje związane z funkcjonowaniem sprzętu i oprogramowania.
Uniwerek
Nauka w najszerszym znaczeniu. Od fizyki kwantowej, przez historię, biologię, po mechanikę samochodową. Dyskusje merytoryczne.
Antyxian
Zwalczanie ciemnogrodu nie tylko katolickiego, ale wszelkich przejawów ciemnoty, zabobonu, nietolerancji, fałszu, obłudy i szerzenia tychże przez kler wszelkich wyznań i maści.
Pogaństwo
Dział poświęcony pogaństwu wszelakiemu i religiom pierwotnym. Tutaj rozmawiamy o paleniu xian, gwałceniu zakonnic, upadku dawnych wierzeń religijnych w wyniku xiańskiej choroby i ich odrodzeniu współczesnym ze szczególnym uwzględnieniem nurtów związanych ze ścieżką lewej ręki.


Logowanie
Użytkownik    Hasło      Zaloguj mnie automatycznie    
Proszę o nowe hasło
Rejestracja