Satanizm współczesny : Satanorium.pl

Podzielony tematycznie zbiór tekstów, zawierający eseje, tłumaczenia klasycznych tekstów, rozmaite opracowania bądź próbki poezji.
Miejsce przeznaczone dla zarejestrowanych użytkowników, służace dyskusji, wymianie poglądów, a także swobodnym towarzyskim rozmowom.
Pokaźny zbiór opisów symboli, jakie wykształciły się w świadomości zbiorowej na przestrzeni dziejów z naciskiem na symbole mniej lub bardziej związane z satanizmem.
Katalog miejsc w sieci, godnych polecenia i ciekawych. Zbiór został uporządkowany według kategorii, gdzie między innymi znajdziemy prywatne witryny użytkowników jak i duże portale tematyczne.
Czytelnia
Sabinit
Lodowy Świat

Dla mnie Dla Ciebie, Te drzwi są zamknięte Nawet wtedy gdy odnaleźliśmy klucz Nie odnaleźliśmy drogi. Wczesny świt Wczesnej zimy jest jak my dopiero co zbudzeni. Spoglądam przez okno i widzę świat wykuty w lodzie. Widzę nas jak rzeźby, zimni, bez uczucia miłości czy nienawiści. Stoimy nieruchomo, nawet nie mrugamy... Ty patrzysz ślepo gdzieś, jakbyś uciec chciał. Ja od ciebie oddzielona, dobiec do ciebie chcę, ale nie mogę... Nie potrafię, bo posąg nie potrafi chodzić. Niewzruszone usta moje z lodu wyrzeźbione, czekają na Twoje tym bardziej nie wzruszone. Serce- bryła lodu, lecz ogniem płonie, bo pamięta o Tobie... Nagle, nieostrożny wiatr zerwał się! Przelatuje między nami. Wywraca ten lodowy świat. Szklaną taflę rysuje. Oblatuje nas i szpera w niebie... Wraca jeszcze bardziej wściekły i odbiera mi Ciebie...

Wróć