Satanorium – satanizm, wampiryzm, okultyzm, antyklerykalizm

Forum Satanorium Strona Główna
Satanorium - Warunki Rejestracji

Witaj !

Warunkiem niezbędnym przeglądania zawartości tej witryny jest rejestracja. Jest ona szybka, prosta, bezbolesna i jak najbardziej intuicyjna. Wymaga odpowiedzi na 4 pytania, jednak zanim to zrobisz, powinieneś wiedzieć, że:

1) Aby się zarejestrować musisz mieć ukończone 18 lat, warunek ten jest konieczny i spowodowany zawartością witryny. Jeśli nie jesteś pełnoletni - odejdź.

2) Pomijając wszelką elastyczność dopuszczanych zachowań i możliwość rozwoju, które oferujemy jesteśmy nadal portalem o orientacji prosatanistycznej. Jeżeli godzi to w Twoje uczucia religijne- odejdź.

3) Jesteś w pełni odpowiedzialny za własne teksty umieszczane na forum. Ponosisz wszelkie ewentualne konsekwencje prawne z nimi związane. Jeśli odpowiedzialność za własne słowo Cię przerasta - odejdź.

4) Moderatorzy mają prawo do usunięcia Twojego profilu i treści przez Ciebie zamieszczonych. Proces ten staje się konieczny w przypadku naruszenia kodeksu prawa karnego, który zabrania propagowania treści o podłożu nienawistnym i dyskryminującym ze szczególnym uwzględnieniem nienawiści rasowej.

5) Odpowiedź na pierwsze pytanie zostanie zamieszczona w twoim profilu do którego wgląd posiada każdy zarejestrowany użytkownik.

6) Moderator ma prawo do odrzucenia twojego podania rejestracyjnego. Informację o ewentualnym przyjęciu bądź odrzuceniu, oraz dalsze wskazówki postępowania, otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail.